Krídla Radosti

autor: Sri Chinmoy
rok vydania: 2014
(prvé vydanie)
206 strán, viazaná, rozmery 115x160mm
odporúčaná cena: 7,70 €

Kniha o radosti- ako radosť objaviť, udržať si ju a prehlbovať. Nájdete v nej praktické rady, príbehy a aforizmy, ktoré vám krok za krokom môžu pomôcť uvedomiť si jedno z najväčších tajomstiev života: „Hlboko v nás, ukrytá v našom srdci, žiari ticho a veľmi jasne naša duša, tá zvláštna iskra, ktorá spája všetky bytosti s ich božským Zdrojom- oceánom mieru, svetla a čistého šťastia.“

 

Život naplnený šťastím je najprirodzenejším želaním každého z nás. Kde je však jeho prameň, z ktorého by sme mohli kedykoľvek čerpať a dať svojej radosti nové krídla?

Sri Chinmoy, duchovný učiteľ a básnik, človek hlbokej múdrosti a vnútorného mieru, ponúka v tejto knihe takmer zázračne jednoduché kľúče k nekonečnej, pravej a trvalej radosti v našom živote. A navyše nám krok za krokom pomáha uvedomiť si jedno z najväčších tajomstiev života: hlboko v nás, ukrytá v našom srdci, žiari ticho a veľmi jasne naša duša, tá zvláštna iskra, ktorá spája všetky bytosti s ich božským Zdrojom – oceánom mieru, svetla a čistého šťastia.

Pre svoju prirodzenú jednoduchosť vám bude táto kniha príbehov, aforizmov a praktických rád blízkym spoločníkom na každý deň. Kľúč k naplnenému a harmonickému životu máme vo svojich rukách.